Ashtanga Vinyasa jooga Viljandis, hinnakiri, grupitreening, individuaaltund, tunniplaan

Üritused

suvelaager, lastelaager, viljandi joogakeskus, jooga, loodusega koos

Laste suvelaager "Loodusega koos" 2024

 
Millal: 13-15. juuni 2024
Kellele: 9-12 aastastele lastele
Aeg: alustame neljapäeval kell 18:00 lõpetame laupäeval kell 18:00
Koht: Soomaa rahvuspark
 
Seekord läheme loodusele ja metsale veel lähemale. Laagri eesmärgid ja väärtused on looduses liikumine, hakkama saamine, lahenduste leidmine, ise ja koostegemine kaaslastega. Õpime märkama ja lugema loodust enda ümber. Abistame üksteist, oleme sõbralikud ja abivalmid. Märkame looduse märke, jälgi ja aastaaega. Kuidas erinevad liigid ja vormid koos kasvavad ja elavad. Kas ja kuidas nad koostööd teevad. Kuidas meie ennast looduses näeme, kuidas tunneme ja mida saame õppida. Kogeme looduses olemist ja õpime põhilisi ning esmavajalikke oskuseid, sh õpime lõket tegema ning valmistame kõik toidud ise. Mängime õuemänge, ujume, matkame, puhkame ja meisterdamis materjalid leiame loodusest. Kogu laager on nutiseadmete vaba puhkus.
 
Kaasa: Kõige tähtsam on lapse soov tulla. Oodatud on lapsed, kellele meeldib olla palju õues, meisterdada, mängida ja süüa teha. Muud üksikasjad saadame peale registreerimist.
 
Registreerimiseks täida vorm:
https://forms.gle/3F6Nb4GUSJPTRf2N6
Kohtade arv on piiratud, seega registreeri aegsasti!
 
Laagritasu: registreerides kuni 31.05 – 148€, alates 1.06 on tasu 168€. Tasumine toimub arve alusel, mis saadetakse e-mailile.
 
Osalemistasu katmiseks on võimalus saada Viljandi linnas ja vallas elavatel lastel ka toetust, mis sel aastal on 50€ lapse kohta.
Laagri tasu sisaldab ööbimist, korralikku toitlustust kõigil päevadel koos vahepaladega, tegevustes kasutatavaid vahendeid ja meeneid ning juhendajate teenust.
 
Küsimuste korral võta julgelt ühendust:
Ave Palu
+372 51 515 39
ave@valguslapsed.ee
****
Ave Toomjõe
+372 58 095 777
info@aveyoga.ee
 
Kohtumiseni laagris,
Ave ja Ave 
laste suvelaager, Loodusega koos

Laste suvelaager "Loodusega koos" 2023

Millal: 14-16. juuni 2023
Kellele: 7-11 aastastele lastele
Aeg: alustame kolmapäev kell 18:00 lõpetame reedel kell 18:00
Koht: Päikesekivi talu, Valma küla, Viljandimaa, 70121. Sissesõit Tartu-Viljandi maanteelt.
 
Alustame kolmapäeval pikniku, lõkkeõhtu ja mängudega. Oleme hästi palju õues, märkame suvist loodust, taimi ja ennast. Kolmele päevale mahuvad veel matk Võrtsjärve äärde, jooga, õue- ja pärismusmängud, loovtöö, meisterdamine taimedega, kokkamine ja muidugi ka puhkamine. Lõpetame reede õhtu ühise õhtusöögi ja tähistamisega.
 
Laagris peame lugu ja väärtustame ennast ja üksteisest, just sellisena nagu me oleme. Märkame ja kogeme loodust, arutleme kuidas kõik omavahel seotud on. Teeme koos, oleme abivalmid, sõbralikud ja toetavad. Paneme nutiseadmed puhkama. Peame lugu tervislikust toidust ja eluviisidest.
 
Kaasa: Kõige tähtsam on lapse soov tulla. Oodatud lapsed, kellele meeldib olla palju õues, meisterdada, mängida. Muud üksikasjad saadame peale registreerimist.
 
Lapsi juhenavad
– Ave Palu on 3 lapsele ema, joogaõpetaja ja Viljandi Joogakeskuse asutaja. Ta juhendab laste joogatunde alates 2014 aastast.
– Ave Toomjõe on Ashtanga jooga juhendaja Viljandi Joogakeskuses. 2020 läbinud lastejooga juhendaja koolituse ja juhendanud laspi koolis. Korraldab ka erinevanid töötubasid lastele nii meisterdamises kokkamises kui ka origamis.
 
Laagri osalustasu: 168€.
Osalemiseks palume teha tagastamatu ettemaksu 50€ OÜ Valguslapsed kontole EE754204278621548708, mis garanteerib lapsele koha laagris. Selgitusse kirjuta lapse nimi.Osalemistasu katmiseks on võimalus saada toetust (info registreerimisel).
 
Laagri tasu sisaldab ööbimist majakestes, koos pesemisvõimalustega, korralikku toitlustust kõigil päevadel koos vahepaladega, tegevustes kasutatavaid vahendeid ja meeneid ning juhendajate teenust.
 
Registreerimiseks täida vorm:
https://forms.gle/YXcTqKANyarBvEcM7
 

Kohtmiseni laagris,
Ave ja Ave 

 
 
koolivaheaja töötoad

Koolivaheaja töötoad lastele!

Millal: 25. aprill 2023
Kus: Viljandi Joogakeskus (Pikk 2c, Hostel Ingeri maja)
Kes on oodatud: lapsed alates 7 aasta vanusest.
 
✨Põnev origami
kell 11:00-12:00
Õpime voltima kujundeid kääre või liimi kasutamata!
Origami arendab peenmotoorikat ja matemaatilist mõtlemist.
Osalus: 5€
 
✨Lõbus kokkamine
kell 12:30-15:00
Valmistame nii soolast kui ka magusat. Katame ka laua, et siis koos oma loomingut nautida.
Osalus: 5€
 
Osalemiseks palume eelnevalt registreerida, kuna kohtade arv on piiratud.
 
Registreerida saad siit kaudu: aprillitöötoad
 
Juhendajad: Ave Palu ja Ave Toomjõe
Kotaktid: info@aveyoga.ee
+372 58 095 777
Küsimuste korral võta julgelt ühendust
Ashtanga Vinyasa jooga

kolmepäevane ashtanga vinyasa jooga algkursus

18. september, 25. septmeber ja 2. oktoober 2022 toimub Viljandi Joogakeskuses kolme osaline Ashtanga Vinyasa jooga kursus.

Koolitus on mõeldud nii neile, kes soovivad algust teha Ashtanga Vinyasa praktikaga kui ka neile, kes on juba vaikselt praktikaga algust teinud, aga on valmis omandama rohkem teadmisi.

Kolme päeva peale on ära jaotatud Ashtanga jooga esimese seeria pooled asanad ja lõpupoosid.

Vaatame nii teooriat kui ka teeme prakitikat.

See kursus sillutab tee iseseisevale praktikale.

18. septmeber, kell 13:00-15:30 Seisupoosid

Esimeses moodulis tutvume päikesetervituse ja Ashtanga jooga esimese seeria seisupoosidega. Teeme tutvust Trishtana meetodi (Ujjayi hingamine, asana, drishti) ning osade teiste Ashtanga joogas esinevate terminitega.

25. septmeber, kell 13:00-15:30 Istumispoosid

Teises moodulis käime läbi Ashtanga jooga esimese seeria istumispoosid kuni Navasana’ni (paadipoos). Vaatame põgusalt üle Ashtanga jooga 8 astet.

2. oktoober, kell 13:00-15:30 Lõpupoosid

Kolmandas moodulis tutvume Ashtanga jooga lõpupoosidega. Lisaks teeme väikese sissejuhatuse Ashtanga jooga ajalukku.

Kohtade arv on piiratud!

Registreeru kolmepäevasele koolitusele

Kursuse hind 90€

Kursuse link asub siin:  KURSUS

VILJANDI JOOGAKESKUS PIZZAFESTIL

6. august 2022 toimub Kõpus, Suure-Kõpu mõisas Pizzafest.

Viljandi Joogakeskuse leiad sellelt ürituselt suurest valgest telgist.

Seal saavad joogatada nii suured kui väikesed. Meisterdama on oodatud igas vanuses lapsed (pisemad koos vanemaga). Töötubades saab maalida, voltida ning nukku meisterdada. Meil on ka müüginurk, kus leiab armastusega tehtud käsitööd ja muud põnevat.

Ajakava:
12.00 ashtanga jooga
13.00 laste jooga
14.00 töötuba
15.00 töötuba
16.00 töötuba
Joogatunnid 7€ ja töötuba 5€ osaleja.
 
Juhendavad Ave Toomjõe ja Ave Palu.
 
Ürituse facebooki link:
Laste suvelaager

Laste Suvelaager "Loodusega koos" 2022

Kohad täis!

Laste suvelaager “Loodusega koos” 15-17. juuni 2022
Kellele: 7-12 aastastele lastele
Aeg: alustame kolmapäev kell 18:00 lõpetame reedel kell 19:00
Koht: Holstre Koolimaja
Alustame kolmapäeval pikniku, lõkkeõhtu ja mängudega. Oleme hästi palju õues, märkame suvist loodust, taimi ja ennast. Kolmele päevale mahuvad veel matk allikale, ujume Holstre järves, jooga, aardejaht, õue- ja pärismusmängud, meisterdamine taimedest ja (taaskasutamine), origami, loovkirjutamine, kokkamine. Lõpetame reede õhtu ühise õhtusöögi ja tähistamisega.
Laagris peame lugu ja väärtustame ennast ja üksteisest, just sellisena nagu me oleme. Märkame ja kogeme loodust, arutleme kuidas kõik omavahel seotud on. Teeme koos, oleme abivalmid, sõbralikud ja toetavad. Paneme nutiseadmed puhkama. Peame lugu tervislikust toidust ja eluviisidest.
Kaasa: Kõige tähtsam on lapse soov tulla. Oodatud lapsed, kellele meeldib olla palju õues, meisterdada, mängida. Muud üksikasjad saadame peale registreerimist.
 
Lapsi juhenavad
– Ave Palu on 3 lapsele ema, joogaõpetaja ja Viljandi Joogakeskuse asutaja. Ta juhendab laste joogatunde alates 2014 aastast.
– Ave Toomjõe on Ashtanga jooga juhendaja Viljandi Joogakeskuses. 2020 läbinud lastejooga juhendaja koolituse ja juhendanud laspi koolis. Korraldab ka töötubasid lastele nii meisterdamises kui ka origamis.
 
Laagri osalustasu kuni 15. mai on 128€, hiljem 140€. Osalemiseks tee ettemaks 50€ OÜ Valguslapsed kontole EE754204278621548708, selgitusse märgi lapse nimi.
Osalemistasu katmiseks on võimalus saada toetust (info registreerimisel).
Registreerimiseks täida vorm
https://forms.gle/yy1UQdijUdGEPRg69
 
 

Kohtmiseni laagris,
Ave ja Ave 

Näita vähem

Võta ühendust